CITROEN JUMPY 2.2 HDI '11 //КЛИМА

Објавен на Sep 02, 2017 - Прегледи: 180 -

1€

 • CITROEN JUMPY 2.2 HDI '11 //КЛИМА
 • CITROEN JUMPY 2.2 HDI '11 //КЛИМА
 • CITROEN JUMPY 2.2 HDI '11 //КЛИМА
 • CITROEN JUMPY 2.2 HDI '11 //КЛИМА
 • CITROEN JUMPY 2.2 HDI '11 //КЛИМА
 • CITROEN JUMPY 2.2 HDI '11 //КЛИМА
 • CITROEN JUMPY 2.2 HDI '11 //КЛИМА
CITROEN JUMPY 2.2 HDI '11 //КЛИМА CITROEN JUMPY 2.2 HDI '11 //КЛИМА CITROEN JUMPY 2.2 HDI '11 //КЛИМА CITROEN JUMPY 2.2 HDI '11 //КЛИМА CITROEN JUMPY 2.2 HDI '11 //КЛИМА CITROEN JUMPY 2.2 HDI '11 //КЛИМА CITROEN JUMPY 2.2 HDI '11 //КЛИМА

НАЈНОВО ВО АУТОНИКО ДАВАМЕ ВОЗИЛА СО НАШ ЛИЗИНГ СО 30 % УЧЕСТВО НА 18 РАТИ,БЕЗ КАМАТА И МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ
НОВ УВОЗ
УВЕЗЕНО ОД ХОЛАНДИЈА ДОНЕСЕНО СО ВОЗЕЊЕ
- ГОДИНА НА ПРОИЗВОДСТВО 2011
- ДОЗВОЛЕНА НОСИВОСТ 925kg
- СИЛИНА НА МОТОРОТ 66 KW
- ЗАФАТНИНА НА МОТОРОТ 2198 CM3
105 576 реални километри
- СЕРВИСНА КНИШКА ОРИГИНАЛ СО СИТЕ СЕРВИСИ
- МАНУАЛЕН МЕНУВАЧ СО 5 БРЗИНИ
-5 ВРАТИ
- БАГАЖНИК ОДОЗГОРА се гледа на сликите
- борд комјутер
ДИМЕНЗИИ НА ТОВАРЕН ПРОСТОР
должина 2,28 м
висина 1,36 м
ширина 1,57мм
- ABS ,ESP , AIRBAG predni
КЛИМА
-ТРИ СЕДИШТА
- ОДЛИЧНО СОЧУВАНО ВНАТРЕШНО И НАДВОРЕШНО РАМНО НА НОВО
- МНОГУ МАЛА ПОТРОШУВАЧКА,МНОГУ ЕКОНОМИЧНО
- ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ПОВЕЛЕТЕ ПОСЕТЕТЕ НЕ НА АВТОПЛАЦОТ ВО С.КАЉДРИФАКОВО ИЛИ НА НАШИОТ WEB SAJT ****.AUTONIKO.MK

ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ИГОР 070 722 077

MOZNOST ZA KREDITIRANJE PREKU HALK BANKA I PROKREDIT BANKA
VO SEKOE VREME IMAME POVEKE OD 100 VOZILA

Контакт
Maintenance Mode