VW -CRAFTER -2.5 TDI PRIKOLKA EXTRALONG

Објавен на Jul 20, 2017 - Прегледи: 265 -

1€

  • VW -CRAFTER -2.5 TDI PRIKOLKA EXTRALONG
  • VW -CRAFTER -2.5 TDI PRIKOLKA EXTRALONG
  • VW -CRAFTER -2.5 TDI PRIKOLKA EXTRALONG
  • VW -CRAFTER -2.5 TDI PRIKOLKA EXTRALONG
  • VW -CRAFTER -2.5 TDI PRIKOLKA EXTRALONG
  • VW -CRAFTER -2.5 TDI PRIKOLKA EXTRALONG
  • VW -CRAFTER -2.5 TDI PRIKOLKA EXTRALONG
  • VW -CRAFTER -2.5 TDI PRIKOLKA EXTRALONG
VW -CRAFTER -2.5 TDI PRIKOLKA EXTRALONG VW -CRAFTER -2.5 TDI PRIKOLKA EXTRALONG VW -CRAFTER -2.5 TDI PRIKOLKA EXTRALONG VW -CRAFTER -2.5 TDI PRIKOLKA EXTRALONG VW -CRAFTER -2.5 TDI PRIKOLKA EXTRALONG VW -CRAFTER -2.5 TDI PRIKOLKA EXTRALONG VW -CRAFTER -2.5 TDI PRIKOLKA EXTRALONG VW -CRAFTER -2.5 TDI PRIKOLKA EXTRALONG

НАЈНОВО ВО АУТОНИКО ДАВАМЕ ВОЗИЛА СО НАШ ЛИЗИНГ СО 30 % УЧЕСТВО БЕЗ БАНКИ ,БЕЗ КАМАТА И ДРУГИ МАНИПУЛАТИВНИ ТРОШОЦИ СО РОК НА ОТПЛАТА НА 18 МЕСЕЦИ.
VW CRAFTER -2.5 TDI
- ЗАФАТНИНА 2461 СМ3
- MOKNOST 120 KW
- PROIZVODSTVO 2009 godina
-POMINATI KILOMETRI 195 159 KM
- KLIMA/ ABS / ESP
- ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ
- ЕЛЕКТРИЧНО ПОДЕСУВАЊЕ НА РЕТРОВИЗОРИ
- БОРДКОМЈУТЕР
- СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ
- ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ СО ДАЛЕЧИНСКО
- RADIO SO CD
- KUKA
- 4 СОЛИДНИ ГУМИ
- DIMENZII NA TOVAREN DEN
-DOLZINA -4.60 M
-SIRINA-2.15 M
-VISINA - 40 СМ
- NOSIVOST ?
- STRANICNI VRATI 2
- 4 SOLIDNI GUMI
- PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
- ВОЗИЛОТО Е УВЕЗЕНО ОД ХОЛАНДИЈА
ДОНЕСЕНО СО ВОЗЕЊЕ

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Lice za kontakt IGOR 070 722 077

moznost za kreditiranje preku SPARCASSE banka, PROKREDIT BANKA, moznost za plakjanje so S-LIZING
Posetete ne na avtoplacot vo s.Kadrifakovo kade sto imame
poveke od 100 vozila vo sekoe vreme ili na ****.AUTONIKO.MK
Lice za kontakt IGOR 070 722 077

Контакт
Maintenance Mode